درباره ما

تجارت نوین صنعت کیست؟


تجارت نوین صنعت با سابقه چندین ساله اولین تولید کننده حوله خشک کن برقی و رادیاتور برقی با مصرف برق کم و بهینه در ایران می باشد. در زمینه تولید و عرضه محصولات حرارتی برقی و انواع المنت محصولات نوینی به بازار تأسیسات ایران معرفی نموده است. این مجموعه برگرفته از تیمی مجرب و علمی در زمینه تولید و فروش محصولات گرمایشی برقی همیشه پیشگام در ارائه نوین ترین مدل های روز اروپایی بوده است.
ما بر آنیم که همیشه محصولات نوین و با مصرف بهینه را با بالاترین کیفیت در اختیار مصرف کننده گان عزیز قرار دهیم.

به دلیل هم مرز بودن استان آذربایجان غربی با کشورهای مجاور سعی بر آن بوده بازارهای خارجی را نیز تأمین کنیم و البته با کشورهای هم مرز از سمت شرق و شمال ایران نیز همکاری داشته ایم. هم اکنون محصولات تجارت نوین صنعت شامل حوله خشک کن برقی، رادیاتور برقی و انواع المنت ها می باشد که به کشورهای عراق، افغانستان، ارمنستان و ترکمنستان ارسال می گردد.

همیشه سعی بر آن بوده با بالاترین کیفیت رضایتمندی مشتریان عزیز را فراهم کنیم که در این بین شرکت های مطرح داخلی را نیز تأمین کرده ایم. پروژه هایی با شرکت های نام آشنا هم چون فولاد خوزستان، پالایشگاه آبادان، هوانیروز، صنایع کشتی رانی و سایر همکاران تولید کننده رادیاتور در تهران، کرج، اراک، تبریز و ارومیه داشته ایم.

همیشه بر آنیم با ارائه بهترین کیفیت نامی ماندگار در صنعت تأسیسات ایران داشته باشیم.


جهت مشاوره و خرید
لطفا با ما تماس بگیرید.