حوله خشک کن برقی

حوله خشک کن برقی محصولی مناسب جهت استفاده در فضاهای مرطوب مانند حمام و سرویس های بهداشتی می باشد. این محصول علاوه بر خشک کردن حوله و البسه، دمای مطلوب محیط را نیز تأمین می کند. این موضوع باعث کاهش رطوبت و مانع از رشد باکتری و قارچ ها در محیط می شود.

عمده مصرف حوله خشک کن های برقی، حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه، رختکن سالن های ورزشی، استخر، آرایشگاه ها و مناطق شمالی کشور که از رطوبت بالایی برخوردار هستند می باشد. علاوه بر آن حوله خشک کن های برقی بصورت مجزا از سیستم گرمایش ساختمان عمل کرده و همین موضوع باعث مزیت های بسیاری در این محصول نسبت به رادیاتور و حوله خشک کن های متصل به پکیج را فراهم می کند؛ زیرا در فصول گرم سال که سیستم گرمایش مرکزی فعال نیست بصورت مجزا گرمایش را تأمین می کند. در جنوب کشور هم که عموماً سیستم لوله کشی مرکزی برای رادیاتورها برقرار نیست گزینه مناسبی می باشد. از مزایای دیگر آن هزینه کم مصرف، قابلیت جابه جایی و نصب آسان و قابلیت استفاده در تمامی فصول سال می باشد.

مزایای حوله خشک کن برقی .MBCo

  • دارای المنت ویژه با میزان مصرف کم و بازدهی حرارتی بالا می باشد. المنت های بکار رفته در تولید حوله خشک کن های برقی .MBCo تماماً تولید داخل، با استفاده از بهترین قطعات و با کیفیت اروپایی می باشد. ساختار المنت ها بگونه ای می باشد که کاملاً ضد آب است و از ایمنی بالایی برخوردار است. بر خلاف نمونه های خارجی، در نصب اتصالات المنت به یکدیگر به جای پرس از جوش آرگون استفاده گردیده که همین موضوع از نفوذ رطوبت به داخل المنت جلوگیری می کند.
  • استفاده از محلول ویژه با ترکیبات آلمانی که انحصاراً ساخت و ابداع شرکت تجارت نوین صنعت می باشد. از خصوصیات این محلول، ضد اشتعال، ضد انفجار و ضد انبساط بودن آن است و بر خلاف سایر سیالات مانند آب، گرما در تمام قسمت های حوله خشک کن برقی به طور یکنواخت پخش می شود و از تجمع گرما در قسمت بالای حوله خشک کن جلوگیری می کند. همین کارایی بالای محلول باعث شده تفاوت دمای 10 الی 15 درجه سانتیگراد را نسبت به محصولات مشابه داشته باشد و در عین حال المنت – با ظرفیت مصرف کمتری که در ساختار آن بکار رفته – عمر مفید بیشتری خواهد داشت.
  • دارای ترموسوئیچ داخلی ساخت کشور اسپانیا می باشد که به حوله خشک کن برقی امکان قطع و وصل کردن اتومات جریان برق را می دهد. همین موضوع باز هم به کم مصرف بودن حوله خشک کن برقی کمک می کند و حوله خشک کن های برقی .MBCo را در رده محصولات با مصرف برق بهینه قرار داده است.
  • وجود طرح های متنوع، امکان انتخاب بیشتری برای مصرف کنندگان عزیز فراهم کرده است. برای محیط های مختلف از جمله حمام، سرویس بهداشتی ( دستشوئی )، آرایشگاه ها، آشپزخانه و محیط اداری، گزینه های متنوعی برای تأمین گرمایش ارائه کرده است.
  • ابعاد متنوع، با توجه با ابعاد محیط مورد استفاده، این امکان را فراهم کرده که بسته به متراژ، انتخاب صورت گیرد تا گرمایش مطلوب محیط را فراهم کند.
  • مدل های با قابلیت تنظیم حرارتی، برای محیط های غیر از حمام و با رطوبت بالا نیز تولید می گردد که انتخاب دما در اختیار مصرف کننده می باشد. این مدل ها کاربرد بیشتری در محیط های آرایشگاهی و تأمین گرمایش محیط را دارند.

 

w 300/350/400/450

Input

v 220

Voltage

Hz 50-60

Frequency

amp 1.3 / 1.5 / 1.8 / 2 Electric current
IP44 IP rate
mm 500×600/500×800/500×1000 Size
m2 1-3 / 5-7 / 9-12 Covered space
cm 150

Cable length